hibboux yastik

Yastık ve Battaniye Eşleşmesi ile Yaşam Alanlarınızı Şıklaştırın

Adeta dekorasyon dergilerinden fırlamış gibi duran bir ev dekorasyonu oluşturmak için konforlu ve şık ürünleri bir araya getirmeniz yeterli. Sıcak, doğal ve şık bir görünüm yakalamak istiyorsanız yastık ve battaniye eşleşmesi ile neler yapabileceğinize bir göz atın!

Kanepenin Ucunda Bir Yer Açın

Sanki orada unutmuşsunuz da bu dağınıklık hoş bir tarz oluşturmuş gibi duracak bir eşleşme ile başlayalım. İnce, tek kişilik, spor tarzda bir battaniyeyi gelişigüzel olarak ikiye katlayın. Odadaki en uzun kanepenin bir ucuna öylece bırakın. Üzerine desteklemesi için koltuğunuzda kullandığınız kırlenti yerleştirin. Böylece hem battaniye kaymayacak hem de battaniye ve yastık uyumu göze daha hoş gelecektir.

Pufun Üzerini Kullanın

Yatak odanızda ya da oturma odanızda bulunan puflar, battaniye ve yastık eşleşmesinin en şık şekilde durduğu yerlerden. Battaniyenizi öylece katlayıp pufun üzerine bırakın, yanına kırlent yerine daha dekoratif ve özgün bir şekli olan bir yastık iliştirin. Eğer şömineniz ya da elektrikli şömineniz varsa pufu onun önüne koyup daha sıcak, samimi bir görüntü yakalayabilirsiniz. Sonrasında kış günleri için şık görünümün tadını çıkarın.

Okuma Köşesini Daha Konforlu Hale Getirin

Rahat bir berjerin önüne eklenmiş ve ayaklarınızı uzatmak için kullandığınız pufun üzerini de Josephine tarzı koltuğunuzun ayak ucunu da bir battaniye ile daha şık ve hoş bir görünüme sokabilirsiniz. Koltuk örtüsü yerine kullanacağınız battaniye hem ısınmak için hem de dekor için kullanıldığından bir taşla iki kuş vurabilirsiniz. Üzerine bir de yastık ekleyeceğiniz bu koltuklarda konforlu bir şekilde kitap okuyabilir, dilerseniz yastık ve battaniye eşleşmesini kitapların görselliğiyle de destekleyebilirsiniz.

Yatağınızın Görünümünü Güzelleştirip Güçlendirin

Özellikle son yıllardaki bohem ve İskandinav tarzının bir arada kullanıldığı dekorasyon trendleri ile birlikte klasik yatak örtüleri battaniye modelleri ile yer değiştirdi. Püsküllü, desenli, dokulu ya da sade battaniyeler ile kombinlenen birbirinden farklı renk ve desenlerdeki yastıkların güçlü duruşunu siz de yatak odanızda kullanabilirsiniz.

Evinizin dilediğiniz alanında kullanmak için aradığınız battaniye modellerini Hibboux’da bulabilir, battaniye fiyatları arasında karşılaştırma da yaparak mekanlarınıza şıklık katabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın