Yatak Odası Dekorasyonu ve Yatak Örtüsü

Yatak odası dekorasyonunuza çok fazla bütçe harcamadan yepyeni bir dokunuş mu katmak istiyorsunuz? O halde yatak örtüsü modelleri arasından seçim yapıp odanıza yepyeni bir hava katabilirsiniz. İşte farklı yatak odası dekorasyonlarına uygun yatak örtüsü önerileri…

Klasikten Vazgeçemeyenlere

Klasik tarzdan vazgeçemeyen kişiler için en uygun yatak örtüsü modelleri; kendinden desenli, işlemeli, biraz daha klasik ve gösterişli seçenekler. Özellikle ceviz rengi, işlemeli klasik ahşap mobilyalarla çok yakışacak klasik tarzdaki örtüleri takım yastıklarla ya da aynı tarzda, benzer renklerdeki süs yastıklarıyla kombinleyebilirsiniz.

Spor Şıklığı Bir Hayat Tarzı Haline Getirenlere

İyi hissetmek ve konfor sizin için her şeyden önemliyse evinizi spor şıklığa sahip mobilyalar ve aksesuarlarla döşemiş olmalısınız. Bu tarzı yatak odanızda devam ettirmek için yatak örtüsü çeşitlerinden destek alabilirsiniz. Daha genç, enerjik ve rahat bir tarz oluşturmanıza yardımcı olacak ürünleri seçerken önceliğiniz yumuşacık kumaşlardan hazırlanmış modeller olmalı. Renkli yatak örtüsü modelleri de istediğiniz spor şıklığı yansıtmanıza yardımcı olabilir. Geometrik formlar, çizgiler de yine spor ve şık bir tekstil ürününde olabilecek desenler ararsında.

Modern Dokunuşlara Bayılanlara

Minimal dokunuşlarla evinizin dekorasyonunu modernleştirmek, mekanlarınıza hoş bir hava katmak isterseniz modern yatak örtüsü modellerine göz atabilirsiniz. Düz renkli, minimal desenlere sahip ya da tek bir rengin farklı tonlarının bir araya geldiği modeller ile odanıza modern bir dokunuş katabilirsiniz. Özellikle keten gibi kendinden dokusu olan kumaşlara sahip ürünleri tercih ederek istediğiniz havayı daha kolay bir şekilde yakalayabilirsiniz.

Son yıllarda trend haline gelen ince battaniye çeşitlerini yatak örtüsü olarak kullanarak da odanıza modern bir görünüm kazandırabilirsiniz. Bolca yastık ve yatağınızın ayakucuna yatay bir şekilde katlayarak sereceğiniz kontrast renkli bir ince battaniye ile de dekorasyon dergilerinde gördüğünüz yataklara benzer bir görüntü oluşturabilirsiniz.

Romantik ve Nostaljik Tarzdan İlham Alanlara

Pembeler, bebek mavileri, su yeşilleri, çiçek desenleri, doğa manzaraları… İflah olmaz bir romantik ve nostalji aşığıysanız bunu evinizin dekorasyonuna da yansıtabilirsiniz. Yatak örtüsü renkleri arasından sizin için romantizmi en iyi yansıtan renkleri seçip çiçek ve doğa desenleriyle yatak odanızda çiçekler açtırabilirsiniz. Daha etkileyici bir görünüm için kurdele işlemeleri, danteller, fırfırlar vb. romantik detayları da kullanabilirsiniz. Retro tarzdaki birbirinden farklı yastıkları yatağınızın üzerine yerleştirebilirsiniz.

Tarzınıza uygun, kaliteli ve konforlu bir yatak örtüsü arayışındaysanız Hibboux ürünlerine mutlaka göz atın. Ev tekstiline dair tüm ürünleri Hibboux güvencesi ve kalitesi ile satın alın!

Bir Cevap Yazın