Rengarenk Çocuk Nevresim Setleri

Çocuk odası dekorasyonunda çocuk nevresim setlerinin rolü büyük. Gelin rengarenk çocuk nevresim modelleri arasından çocuğunuz için en uygun olabilecek seçenekleri inceleyelim!

Sevimli Dostlar Hep Yanında

Birbirinden sevimli hayvanlar ilk yıllarından beri çocukların en iyi arkadaşı oluyor. Kitaplardan, çizgi filmlerden, oyuncaklardan öğrendikleri hayvanların yer aldığı rengarenk modeller de hem miniklerin ilgisini çekiyor hem de odalarına renk katıyor. Şirin bir fil, kelebek, tilki, ayıcık ya da sincap… Onun en sevdiği hayvanların yer aldığı nevresim setlerini seçebilirsiniz.

En Sevdiği Renk Hep Yanında

Her çocuğun favori bir rengi vardır. Mor, sarı, pembe, mavi… Odasının dekorasyonunu oluştururken en sevdiği rengi ön planda tutarak onu çok mutlu edebilirsiniz. Bunu yaparken nevresim setini de odasının renklerine uygun şekilde tercih edebilirsiniz. Düz renkli, yumuşacık, cildine dost ürünler içinden en sevdiği renkteki nevresimi seçip odasını hayal ettiği şekilde düzenleyebilirsiniz.

Hayal Gücünü Yansıtacak Şirin Desenler

Çocukların hayal dünyası sonsuzdur. Yağmur, gökyüzü, bulutlar, doğadaki ve çevrelerindeki her şey de bu sonsuz hayal güçleriyle kendilerine göre bir şekil alabilir. Kim demiş yağmur damlaları pembe olmaz diye? Yıldızlar mavi mavi de parlayabilir değil mi? Çocuk nevresim seti çeşitleri arasında onların hayal gücünü yansıtacak birbirinden hoş desenlere sahip ürünler bulabilirsiniz. Belki de seçimi onunla birlikte yapıp hayal dünyasını en iyi şekilde yansıtan nevresimi bulmasını sağlayabilirsiniz.

Renklerin Gücü

Bebeğiniz ya da çocuğunuz için çok renkli bir yatak odası dekorasyonu hayal ediyorsanız iki farklı renkteki nevresim setini ayrı şekillerde kullanarak da renkli bir görünüm oluşturabilirsiniz. Pembe ve mor, pembe ve mavi, sarı ve yeşil gibi farklı renklerdeki çarşaf ya da nevresimleri karıştırarak neşeli bir yatak hazırlayabilirsiniz. Bunun yanında çarşafınızı ya da nevresiminizden birini düz, diğerini de desenli seçerek de çok renkli bir kombin hazırlayabilirsiniz.

Çocuklar İçin En Renkli, En Konforlu Nevresim Setleri Hibboux’da!

Little Hibboux, çocuklara uygun nevresim setleriyle hem onların renkli dünyalarını en iyi şekilde yansıtıyor hem de en rahat şekilde uyumalarına destek oluyor. Keten dokulu, pamuk, pamuk saten gibi doğal malzemelerden hazırlanan kumaşlara sahip ürünlerin tümünde tekstilde güveni simgeleyen, uluslararası OEKO-TEX Sertifikası bulunuyor. Pamuktan gelen yumuşacık dokuları, hoş desenleriyle siz de çocuğunuzun ya da bebeğinizin odasında Hibboux nevresim seti modellerine yer açabilirsiniz.

Onun için en doğru nevresimi seçmek için nelere dikkat etmeniz gerektiğini Çocuklara Uygun Nevresim Seçme Önerileri yazımızda bulabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın