En Sık Kullanılan Bebek Ev Tekstili Ürünleri

Bebeğinizin odasını hazırlarken bir yandan da en gerekli olacak eşyaları tamamlamaya çalışıyorsanız listenizde bebek ev tekstili ürünlerine de yer vermeyi unutmayın. Yazımızı okuyarak en sık kullanılan bebek ev tekstili ürünlerini öğrenebilirsiniz.

Yatak Onsuz Olmaz: Bebek Nevresim Takımı

Bebeğinizin odasını hazırlarken yatağına uygun boyutlarda en az iki nevresim takımı satın alarak çarşaf, yastık kılıfı ve nevresiminizi yedekli bir şekilde kullanabilirsiniz. Seçim yaparken %100 pamuk, pamuk ve bambu karışımlı gibi doğal ham maddelerden üretim bebek nevresimi modellerini seçerek onun hassas cildiyle uyumlu bir tercihte bulunabilirsiniz.

Sıcacık Uykulara: Bebek Yorganı

Bebeğinizin soğuk kış günlerinde üşümeden, konforla uyuması için yün, bambu ve pamuk gibi doğal malzemelerden hazırlanmış bebek yorganlarından satın almanız şart. Doğal ham maddelerin ısı yalıtımı özellikleri, nefes alan yüzeyleri ve yumuşacık dokuları bebekler için en uygun koşulları sağladığından doğal olmayan ham maddeler içeren yorgan ve diğer ev tekstili ürünlerinden uzak durmalısınız.

Yumuşacık Bir Dokunuş: Bebek Battaniyesi

Bebeğinizin üşümemesi, serin havalarda soğuktan korunması için hem ince hem de biraz daha kalın birkaç çeşit bebek battaniyesi satın almanızda fayda var. Böylece farklı hava koşullarında en rahat edeceği seçeneği kullanabilir, terlemeden ya da üşümeden en ideal şekilde soğuktan korunmasını sağlayabilirsiniz.

Çok Yönlü Kullanım: Müslin Bez

Annelerin en çok kullandığı tekstil ürünleri arasında müslin bezlerin yeri ayrı. Müslin bezleri kimi zaman battaniye yerine, kimi zaman da emzirme örtüsü, ağız bezi, kundak, omuz örtüsü, havlu, bebek arabası için güneşlik olarak birbirinden farklı şekilde kullanılabilirsiniz. Müslin bezden de birkaç tane edinip yıkadığınız zamanlarda diğer müslinlerinizi dilediğiniz şekilde değerlendirebilirsiniz.

Koruyucu Bariyer: Beşik Koruyucu Minder

Bebek beşiğinin parmaklık kısımları uyurken dönen bebeğinize zarar vermesin, canını acıtmasın diye kullanılan beşik koruyucu minderler, özellikle ilk aylar için çok kullanışlı. Düz beyaz ya da renkli, desenli olarak satışa sunulan ürünler arasından zevkinize, bebek odanızın dekorasyonuna en çok uyan modeli satın alabilirsiniz.

Bebeğinizin ev tekstili ürünleri arasından ihtiyaç duyduğu pek çok ürünü Little Hibboux koleksiyonunda bulabilirsiniz. Doğal ham maddelerden hazırlanan; bebek battaniyesi, bebek yorganı ve bebek nevresim modelleri arasından hemen seçim yapabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın