Sonbahara Özel Nevresim Modelleri

Ağaçların sararan yaprakları, yağmurlar, yavaş yavaş daha da erken kararmaya başlayan hava… Sonbahar tüm ihtişamı ve güzelliğiyle kapıyı çalmaya başladıysa sonbahara özel nevresim modelleri arasından seçim yapmanın vakti gelmiştir!

Yatak odanıza sonbaharın ruhunu taşımak istiyorsanız işe dekorasyonu bir anda değiştirecek nevresim takımı ile başlayabilirsiniz. Yatak odanıza az eforla yepyeni bir görünüm katmak için sonbahara özgü desenler, dokular ve renklerden yararlanabilirsiniz.

Sonbaharı Anlatan Desenler

Sonbahar deyince aklınıza ne geliyor? Turuncu, sarı yapraklar, yağmur damlaları, balkabağı, yapraksız ağaç gövdeleri… Bu desenlerden bir ya da birkaçını taşıyan nevresim takımı modelleri ile odanıza sonbaharı taşıyabilirsiniz. Daha iyi bir uyum yakalamak için desenlerin renklerinde dekoratif yastıklarla yatağınızı süsleyebilirsiniz.

Sonbaharı Hissettiren Dokular

Sonbahar sizin için ne ifade ediyor? Hüznü, sakinliği, dinginliği, yeniden yeşermek için dökülen yaprakların muntazam döngüsü ile sonbaharın herkesin kalbinde ayrı bir yeri var. Bu özel ve farklı bir ruha sahip mevsim için en uygun doku ise kendine has tarzıyla saten gibi duruyor. Satenin yumuşacık, kendine has parlak, kaygan ve serin dokunuşu sizce de sonbahara çok benzemiyor mu?

İşte, tam da bu nedenlerden ötürü sonbaharın gelmesiyle birlikte dolaplarınızdan pamuk saten ve saten nevresim seti modellerini çıkarabilir, eğer saten dokulu bir nevresiminiz yoksa Hibboux aracılığıyla en şık, en kaliteli seçeneklere kolayca ulaşabilirsiniz.

Sonbaharı En İyi Yansıtan Renkler

İçinde bulunduğu dönemin renklerini evine de yansıtmayı sevenlerdenseniz bu sonbaharda nevresimlerinizi mevsimin en sevilen, en popüler renklerine göre seçebilirsiniz. Turuncu, sarı, kırmızı, kahverengi gibi renklerin öne çıktığı sonbahar mevsimine özel yatağınızı bu renklerle güzelleştirebilirsiniz. Dilerseniz yaprakların renklerini taklit edercesine çarşaf, nevresim ve yastıklarda ayrı ayrı sarı, turuncu ve kahverengi renklerini kullanabilirsiniz.

Mevsim ne olursa olsun, tarzınıza, ruh halinize, beklentilerinize uygun, uyku kalitenizi artıracak nevresim çeşitleri ve diğer uyku elementlerini Hibboux koleksiyonlarından bulabilirsiniz. Hibboux ve Little Hibboux ürünleri ile ailenin tüm üyelerine konforlu bir uyku sunabilirsiniz.

Daha fazla dekorasyon önerisi için blogumuzda yer alan “Dekorasyon Fikirleri” içeriklerine göz atabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın