2021 Yatak Odası Dekorasyonu Trendleri

Moda dünyasında olduğu gibi dekorasyon dünyası için de 2021 trendleri belirlendi. Yatak odanızı yenilemek ve daha trend bir yatak odası yaratmak için 2021 yatak odası dekorasyonu trendlerini sizin için listeledik.

Rustik Ögeler

İlhamını doğadan alan rustik dekorasyon, 2021 trendleri arasında yerini alıyor. Tamamen doğal malzemelerden hazırlanan dekoratif aksesuarlar ya da mobilyalar, doğal tekstil ürünleri ile rustik bir dekorasyon oluşturabilirsiniz. Ağaçların dokularının ve formlarının korunduğu ahşap parçalar, hasır sepetler, rattan koltuklar, sehpalar, keten örtüler, pamuklu, bambu nevresim kumaşı ile hazırlanmış ev tekstili ürünleri kullanarak yatak odanızı 2021 trendlerine uygun şekilde yenileyebilirsiniz.

El Yapımı Dekoratif Ögeler

2021 dekorasyon trendlerinin özünde yer alan doğallık, el yapımı dekoratif ögelerle güçleniyor. El yapımı biblolar, çeşitli dekorasyon ögeleri ya da tekstil ürünleri 2021’de değer kazanacak. Kusursuz hatlara sahip dekoratif ögelerin yerini sanat eseri niteliği taşıyan, kusurları ile benzersiz ögeler alacak.

Doğadan ve Doğallıktan Gelen Renkler

Doğadan gelen ögelerin bolca yer aldığı 2021 dekorasyon trendlerinde elbette ki doğadan ve doğallıktan gelen renkler de moda. Pas kırmızısı, turuncular, sıcak yeşiller, koyu kırmızılar ve toprağı yansıtan kahverengilerle odanıza yepyeni bir hava katabilirsiniz. Bu renkleri dilerseniz halı, perde, nevresim seçimi esnasında dilerseniz de dekoratif obje seçerken tercih edebilirsiniz.

Klasik ve Modern Eşleşmesi

2021 dekorasyon trendlerinden biri de klasik tarzdaki mobilyaları ya da dekoratif ögeleri modern parçalarla bir araya getirmek. Modern döşenmiş yatak odanızı klasik, antika görünümlü objelerle süsleyebilir ya da klasik parçalara sahip odanıza modern aksesuarlarla daha taze bir görünüm verebilirsiniz.

Ev Bitkileri


Birkaç yıldır oldukça popüler olan ev bitkileri, bu yıl da epey revaçta. Yatak odası dekorasyonlarının vazgeçilmez dekoratif ögesi olacak bitkilerinizi rattan ya da hasır saksılara yerleştirerek tamamen trendlere uygun bir seçim yapabilirsiniz.

2021 trendlerine uygun bir dekorasyon oluşturmak için Hibboux’un birbirinden şık ve doğal kumaşlardan hazırlanmış nevresim modelleri de sizi bekliyor. Nevresim fiyatları arasında karşılaştırma yaparak sizin için en uygun modeli hemen satın alabilir, yatak odanızı güzelleştirebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın