Doğalın İzinde Bambu Yorgan Özellikleri Nelerdir?

Tüm yorganların hemen hemen aynı özellikte olduğunu düşünebiliriz fakat her bir yorgan sıcaklık, ağırlık ve lif türleri bakımından farklılık gösterir. Nem ve hava geçirgenliği bakımından en çok tercih edilen bambu yorgan özelliklerine gelin, birlikte göz atalım.

Bambu Yorgan ile Konforlu Bir Uyku


Son yıllarda popülerleşen ve çoğu eve girmeyi başaran bambu,  buğdaygiller familyasına ait eşsiz bir bitkidir. Aynı zamanda bambu bitkisi modern yaşam ihtiyacınıza çevre dostu çözümler sunar. Bambu hem doğal hem de güçlü bir bitki olması bakımından hemen her sektörde kullanılmakta ve tekstil sektörünün vazgeçilmezler arasında yer alır. Nefes alabilen, yumuşak, nem emici ve ısıyı dengeleyici özelliğiyle en çok tercih edilen yorgan çeşitleri arasındadır. Ayrıca antialerjik özellikli bambu yorganlar hassas uyuyanlar için rahat bir uyku deneyimi sunar. Toza karşı alerjiniz varsa ve sıcaklığı seviyorsanız tercihinizi bambu yorganlardan yana yapabilirsiniz.

Tüm bunların yanı sıra tercih edeceğiniz bambu yorganın içinde ne var diye düşünüyor olabilirsiniz. İç dolgusu yumuşak, antibakteriyel bambu kun maddesi içerir. Doğal yapılı bambu  ve doğal koşullarda yetişen pamuk lifi ile sizi kışın sıcak, yazın serin tutar. Dış kumaşı hem bambu hem elyaf içeren son derece hafif olan bambu yorganlar size gece boyu ferah bir his vermeyi sağlar. Uyandığınızda kendinizi rahat hissetmek için ihtiyacınıza uygun bambu yorganları tercih edebilirsiniz.

Sağlıklı Uykunun Formülü Bambu Yorganlar


Sağlıklı bir uyku ve kendiniz için en doğru kararı verirken bambu yorgan sağlıklı mı? sorularını sıkça duyabilirsiniz. Bambu yorganlar sağladığı özelliklere size konforlu bir uyku ortamı sağlar. Aynı zamanda içerdiği bambu bitkisi hipoalerjenik özelliğiyle bedeninizin nefes almasına yardımcı olur. Hem sağlıklı hem antibakteriyel hem de kullanışlı bir yorgan istiyorsanız bambu yorgan çeşitlerini değerlendirebilirsiniz. Kolay bir şekilde temizlenen bambu yorganınızı yıkama talimatlarında önerilen derecelerde, çamaşır makinesinde yıkayabilirsiniz.

Çevre dostu, doğal, vücut ısısını dengeleyici gibi birbirinden konforlu ve avantajlı özelliği bir arada barındıran bambu yorgan özellikleri ve modellerini Hibboux üzerinden bulabilir, sizin için uygun olan ürünü sepetinize ekleyerek hızlı sipariş verebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın