Ebeveynlerin En Doğal Yardımcısı Müslin Kumaşın Avantajları

Bebeklerin hassas cildini korumanın en önemli yollarından biri, onu her zaman en doğal tekstil ürünleri ile giydirmek ya da uyutmaktan geçiyor. Bu tekstil ürünleri arasında ise müslin battaniye ve örtüler, ebeveynlerin en çok tercih ettikleri seçenekler arasında yerini alıyor. Peki, müslin kumaş ile hazırlanan tekstil ürünlerinin avantajı neler? Yazımızı okuyarak öğrenebilirsiniz.

Müslin Nedir?

Müslin, düz dokuma ile elde edilen, genellikle ince pamuklu bir kumaş türüdür. %100 pamuk içeriği ile doğal bir yapıya sahip olan müslin kumaşlar, nefes alabilen yapıları sayesinde  yazın terletmez, kışında terletmeden, konforlu bir sıcaklık sunar.

Müslin Kumaş Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

Müslin kumaşlar pek çok avantajıyla ebeveynlerin hayatını kolaylaştırır. İşte müslin kumaşın avantajları:

-Suyu hızlıca emen yapısı ile sadece örtü olarak değil bornoz ya da havlu olarak da çok kullanışlıdır.

-Bebekler için hazırlanan müslin ürünler, organik boyalar ile hazırlandığından bebeğiniz için sevimli ama doğal bir ürün almanız da kolaylaşır. Desenli ve ponponlu müslin battaniye çeşitleri ile bebeğinize birbirinden şık müslin ürünler satın alabilirsiniz.

-Terletmeyen ve nefes alan yapısı ile bebeklerin uyku esnasındaki konforunu artırır.

-Hava alan yapısı 4 mevsim kullanımı destekler. Yazın serin, kışın sıcacık tutar. Özellikle çift taraflı müslin battaniye modelleri kış için uygundur.

-Müslin bir örtü, bebeğinizin cildine dost yapısı ve yumuşacık formu ile sadece battaniye  olarak kullanılmaz. Emzirme örtüsü, bebek arabası örtüsü, kundak, alt açma örtüsü, ağız mendili, oyun örtüsü gibi farklı amaçlarla da kullanılabilir.

Hibboux’nun Müslin Koleksiyonu ile Tanışın

Bebeğiniz için doğal ve konforlu ürünler tasarlayan Hibboux’da birbirinden şık ve kaliteli müslin ürünler bulabilirsiniz. Renkleri ve desenleri ile miniklerin renkli dünyasına hitap eden Hibboux müslin örtüler; OEKO-TEX sertifikaları, organik ve sertifikalı boyalar ile hazırlanmaları ve 30 derecede makinede yıkanabilir oluşlarıyla ebeveynlerin beğenisini kazanıyor.

4 kat müslin battaniye ile aynı yapıdaki Hibboux müslin bebek havlu, bebeğinizin başını ve vücudunu saracak tasarımıyla banyo sonrası pratiklik sunuyor. Farklı renklerde tasarlanan bu ürün, penye pamuk ipliklerden hazırlanıyor. OEKO-TEX sertifikası ve makinede yıkanabilme özelliği ile öne çıkıyor.

Hem kız hem de erkek bebeklere özel unisex tasarımıyla öne çıkan Hibboux müslin panço ise giyilebilir yapısı ile banyo sonrası bornoz görevi görüyor. Kareli müslin kumaşın kullandığı üründe de OEKO-TEX sertifikası bulunuyor ve organik ve sertifikalı boyalar ile hazırlanıyor. 30 derecede makinede yıkanabiliyor. Müslin bebek battaniyesi, örtü ve havluların dışında bebeğiniz için en doğal, en konforlu ürünler için Little Hibboux koleksiyonuna göz atabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın