Doğanın Rahatlığını Yatağınıza Taşıyın

Tüm günümüzü nasıl geçireceğimizi, enerjimizi, ruh halimizi, sağlığımızı etkileyen uykumuzun kalitesi için kaliteli bir yatak olmazsa olmaz. Doğal ham maddelerle üretilmiş sağlıklı yatak çeşitleri ile hayalini kurduğunuz derin uykulara kavuşabilirsiniz.

Artık hepimiz her şeyin en doğalını, en organiğini arar olduk. Yatak seçimi konusunda da bu beklentilerimiz değişmiyor ve çoğumuzun ilk sıradaki tercihi doğal yatak çeşitlerinden yana oluyor. Dokusundan dolgu malzemesine doğanın rahatlığını yatağınıza taşıyan modellerle tanışın.

Çevre ve Sağlık Dostu Doğal Yataklar

Hem doğaya saygılı hem de insan sağlığına özen gösteren yataklar hayal değil. Materyallerini doğadan alan modeller, rahatlıklarıyla oldukları kadar çevre dostu üretim yöntemleriyle de beğeni topluyor. Hibboux; kimyasal ve toksin içermeyen, sürdürülebilir yöntemlerle üretilen doğal ürünleriyle tercihi doğallıktan yana olanlara hitap ediyor.

Ağaç liflerinden üretilen, geri dönüştürülebilir viskon kumaş, nefes alan yapısıyla teninize yumuşak bir dokunuşta bulunuyor. TENCEL Lyocell elyaf dolgu malzemesi, hem bebek hem de yetişkin yataklarında konforun anahtarı oluyor. Kauçuk ağacından elde edilen doğal lateks sünger gibi bileşenler, Hibboux modellerinin doğallığına doğallık katıyor. Yatak hijyeninin kimyasallar yerine doğal probiyotiklerle sağlanması Hibboux modellerinin öne çıkan bir diğer özelliği. Bakteri, toz akarı gibi mikroorganizmaları en doğal şekilde yok eden probiyotik mikrokapsüller, yeni mikroorganizmaların oluşmasını da önlüyor.

Sağlıklı Uykunun Sırrı: Hibrit Yatak

Kelime anlamı “melez” olan hibrit, farklı malzemeleri ve teknolojileri bir araya gelen yatakları da tanımlıyor. Birden fazla katmanı bir arada bulunduran hibrit yataklar; visco, lateks, yaylı sistem gibi materyalleri birlikte kullanarak en yüksek konforu sağlamayı hedefliyor. Nefes alabilen yüzey dokularının altında destek ve konfor katmanlarını buluşturan hibrit modeller, sağlıklı uykunun anahtarı oluyor. Hibboux Botanic, omurgayı ağırlıklarına göre farklı noktalardan destekleyerek vücut ergonominize uyum sağlıyor. Paket yay sistemi ile kauçuk ağacından elde edilen doğal içerikli lateks süngeri birleştiren Botanic, çevre dostu Lyocell elyafı ile uyku konforunuzu zirveye taşıyor. Evin minikleri için aynı konforu Little Hibboux koleksiyonundaki Botanic Hybrid modeli ile bulabilirsiniz.

Hibboux ürünleri, global çapta kabul gören ekolojik kalite sertifikası OEKO-TEX’e sahip. Bu da ürünlerde sağlığa zararlı hiçbir kimyasal ve kanserojen madde kullanılmadığı anlamına geliyor. Tamamen geri dönüştürülebilir ham maddeler ve sürdürülebilir üretim teknikleri sayesinde Hibboux, gücünü doğadan almakla kalmıyor, doğaya güç veriyor. Siz de çevre dostu Hibboux yatak modelleri ile sağlıklı uykunun keyfini gönül rahatlığıyla sürebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın