Battaniye Yatak Örtüsü Olarak Kullanır mı?

Ev tekstili ürünleri yatak odası dekorasyonu için en önemli ögeler arasında yer alıyor. Çarşaflar, nevresim takımları, yastık kılıfları, yatak örtüleri gibi ürünler ile yatak odanıza bambaşka bir hava katabilirsiniz. Peki, battaniyeleri bir dekorasyon ögesi olarak kullanmayı denediniz mi? Sizce battaniye yatak örtüsü olarak kullanılır mı? Gelin birlikte bakalım!

Battaniyelerin Yatak Örtüsü Olarak Kullanımı

Ünlü dekorasyon dergilerinin ya da bloglarının yatak odası dekorasyon önerilerinde de sıkça karşılaşmaya başladığımız bir görüntü var. Yatak örtüleri yerine şık battaniye modelleri yatakların üstünü süslüyor. Eğer siz de yatak örtünüzü değiştirmek istiyorsanız ya da dönüşümlü olarak kullanmak için yeni bir yatak örtüsü arıyorsanız dilerseniz battaniyelere de göz atabilirsiniz.

Eğer sadece yatak örtüsü olarak kullanacaksanız ince, hafif formda bir battaniye tercih edebilirsiniz. Günlük olarak kullandığınız battaniyenizi de kalın ya da ince oluşuna dikkat etmeden sadece odanızın renklerine ve tarzına uygun olacak şekilde yatak örtüsü olarak kullanabilirsiniz.

Dilerseniz şık nevresim takımınız ile örttüğünüz yatağınızın ayak ucuna kontrast sağlayacak bir renkte ince bir battaniye de serebilir, dekorasyon dergilerindeki gibi görünüm yakalayabilirsiniz.

Yatak Odası Dekorasyonunuzu Süsleyecek Battaniye Modelleri

Kışın soğuk günlerinde içinizi ısıtan kimi zaman yatakta uyurken kimi zaman da kanepede bir şeyler izlerken kullandığınız battaniye modelleri, rahat ve modern bir dekorasyon tarzını benimseyen pek çok kişi tarafından tercih ediliyor.

Dekorasyonu güzelleştirmek, odanın renklerini tamamlamak ya da mekana canlı bir renk katıp kontrast oluşturmak için kullanılan bu ev tekstil ürünleri, farklı kalınlıklarda hazırlanabiliyor. Soğuk kış günleri için özel olarak üretilen kalın, yünlü seçeneklerin yanında mevsim geçişlerinde kullanılmak üzere daha ince, hafif formlarda modeller de bulunuyor.

Ham maddelerinde bulunan malzemeler sayesinde yumuşacık bir dokuya sahip olan pamuklu battaniye modelleri, dokularının yanında renkleri, desenleri ile de ön plana çıkıyor. Pek çok mekana kolayca uyum sağlayan düz renkli modeller, odayı daha ferah ve daha yalın göstermek isteyen kişiler için tercih ediliyor. Renkli, hareketli ve farklı bir görünüm arayan kişiler ise farklı desenlerle süslü modellere yöneliyor.

Hem çift kişilik battaniye hem de tek kişilik battaniye modelleri için Hibboux’yu ziyaret edebilir, battaniye fiyatları ve modellerine göz atarak aradığınız ürünleri kolayca bulabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın