Bebek Yatağı Dekorasyonu

Bebek odanızı yenilemek ve işe bebek yatağı ya da beşikten başlamak istiyorsanız doğru yerdesiniz! Bebek yatağı dekorasyon önerilerimiz ile ailenin en sevimli, en minik üyesine çok hoş bir yatak hazırlayabilirsiniz.

Hem Koruyucu Hem Şık Örgü Koruyucular

Beşiklerin yan kısımlarını daha güvenli hale getiren koruyucular, uyku esnasında olası çarpmaları engellemek için neredeyse her aile tarafından kullanılıyor. Peki, beyaz ve sıradan yan korumalar yerine sevimli ve neşeli bir hava yaratacak ürünler kullanmaya ne dersiniz? Renkli, kocaman örgüler halinde satışa sunulan yan korumalar, bebeğinizin de dikkatini çekecek. Üstelik bu ürünler pek çok yatak ölçüsüne göre özel olarak hazırlandığından çok da kullanışlı.

Dekorasyon Konusunda Özgürlük Sunan Montessori Yataklar

Bebek yatağı modelleri arasında öne çıkan Montessori yataklar, dekorasyon için pek çok alan sunuyor. Üst kısmında ahşaptan bir çatı iskeleti olan bu ürünlerin tavan kısımlarına dilediğiniz objeleri asabilirsiniz. Özellikle bebeğinizin uykuya geçerken ya da yatakta vakit geçirirken izleyeceği; renkli toplar, kurdeleler, tüller kullanabilirsiniz. Montessori yatakları çevreleyen kısa çit şeklindeki parmaklıklara da yine bebeğinizin uzanıp almak isteyeceği, yumuşak süsler asabilirsiniz.

Yatağa Uzanan Masalsı Cibinlikler

Çocuk yatağı için de sıkça kullanılan ve tavandan yatağa uzanacak cibinlinlikler, dekorasyon için harika bir öge. Odaya aniden masalsı bir hava katan cibinliklerin renkli ponponlar, kurdeleler içeren sevimli modellerini tercih ederek bebek odanızı bir anda renklendirebilirsiniz. Eğer bu şekilde bir ürün bulamazsanız da dilediğiniz süsleri cibinlik üzerinize kendiniz dikebilirsiniz.

Uykuyu Keyifli Hale Getiren Renkli Nevresim Takımları

Renkli rüyaların, mis gibi uykuların ve hoş bir yatak odası dekorasyonun en temel ögelerinden biri nevresim takımları. Bebek yatağı için %100 pamuktan hazırlanan, sevimli desenlere sahip nevresim takımları seçerek dekorasyonunuzu güzelleştirebilirsiniz. Bu nevresime uygun süs yastıkları ile yatağı çok daha sevimli hale getirebilirsiniz.

Çarşaf ve nevresimde yıldızlar, bulutlar mı var? Yoksa sevimli filler mi? Siz de yıldız, bulut ya da fil şeklindeki süs yastıkları satın alıp hoş bir kombin oluşturabilirsiniz. Tamamen hayal gücünüze ve zevkinize kalmış!

Bebeğinizin konforunu düşünen Hibboux’da aradığınız bebek nevresim takımını kolayca bulabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın