Nevresim Seti ve Nevresim Takımı Arasındaki Fark Nedir

Ev tekstili alışverişi yaparken bazı terimler biraz kafa karıştırıcı olabiliyor. Örneğin, nevresim seti ve takımı arasında ne gibi farklar var biliyor musunuz? Yazımızı okuyarak hangi ürüne ihtiyacınız olduğunu, ürün gruplarının içeriğinde neler olduğunu öğrenebilirsiniz.

Nevresim Seti ve Nevresim Takımı İçeriği

Nevresim, tek başına yorgana geçirilip kullanılan bir ev tekstil ürünü. Kış aylarında yorganınızı kaplayan ve yatağınıza hoş bir görünüm katan nevresimi, yaz aylarında sadece tek başına üzerinizi örtmek ya da yatak örtüsü olarak da kullanmak için de tercih edebilirsiniz.

Doğal malzemeler kullanıldığında uyku konforunuzu da artıran tasarımlarıyla mekanlara bambaşka bir hava katan bu ürünler, set ve takım olmak üzere iki farklı şekilde satışa sunuluyor.

1- Sadece İki Parçadan Oluşan Nevresim Setleri:

Nevresim setleri, sadece nevresim ve yastık kılıfından oluşuyor. Düz renkli ya da desenli çarşaflarını farklı tasarımlara sahip ürünlerle kombinlemek isteyenlerin tercih ettiği bu setler, tek kişilik olduğunda tek bir yastık kılıfı ile çift kişilik olduğunda ise iki yastık kılıfı ile birlikte raflardaki yerini alıyor.

2- 3 ya da 4 Parçadan Oluşan Nevresim Takımları:

Nevresim takımları da yatakları için ihtiyaç duydukları tüm ev tekstil ürünlerini paket halinde satın almak isteyen kişilerin tercihi oluyor. Bu takımın içinde; çarşaf, nevresim, yastık kılıfı ve kimi zaman da dekoratif yastık kılıfından oluşuyor. Tıpkı nevresim seti modelleri gibi tek ya da çift kişilik olarak satışa sunulan ürün grupları arasından tarzınıza uygun renklere ya da desenlere sahip ürünleri seçebilirsiniz.

Hibboux Nevresim Seti ve Nevresim Takımı Modelleri

Her iki ürün grubu arasındaki farkları netleştirdiğinize göre ihtiyacınız olan ürünlere hemen göz atabilirsiniz. İhtiyacınız olan nevresim seti ya da nevresim takımı olsun hiç önemli değil! Hibboux’da tüm ürünleri bulabilirsiniz.

Saten, ranforce, lyocell ya da pamuk saten ürünler, yumuşacık dokuları, uzun ömürlü bir kullanım sunan kaliteli malzemeleri ve odanızı renklendirecek tasarımları ile her tarza, her ihtiyaca hitap ediyor. Siz de dokusunu ve tasarımını en sevdiğiniz ürünler arasından dilediğinizi hemen seçebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın