Bambu Yastığın İçinde Ne Var

Pamuk kadar doğal ve konforlu olduğu bilinen bambu, pek çok ev tekstil ürününde kullanılıyor. Bu ürünler arasında yastık da var. Peki, bambu yastık nedir, içerisinde ne var biliyor musunuz? Öğrenmek için yazımıza göz atabilirsiniz.

Bambu Yastık Özellikleri

Bambu yastıklar, ham maddesi bambu ağacı olan bambu elyafı ile dolduruluyor. İç dolgu ve kumaş kaplamasında bambu malzemenin kullanıldığı ürünler genellikle %100 bu malzemeden oluşmuyor. Pamuk gibi doğal ham maddelerle birlikte kullanılarak doğal ve konforlu etkilerin en iyi şekilde hissedilmesi sağlanıyor. Hızlıca büyüyen bambu ağaçlarının verimli yapısı sayesinde bugün pek çok üründe bu ana malzemeyi sıkça görebilirsiniz.

Bambuyu popüler ve sevilen bir malzeme haline getiren en önemli iki özellik bakteri oluşumunu geciktirici etkisi ve yumuşacık bir his sağlayan yapısı. Başınızı ve boynunuzu desteklesin, onların şeklini alıp yumuşacık bir his bıraksın istiyorsanız bu ürünleri tercih edebilirsiniz.

Bambu Yastık Sağlıklı mı?

Kendisi ve ailesi için sağlıklı, konforlu seçim yapmak isteyenler yastıklarının içeriğine de dikkat ediyor. Bambu yastıklar da bu açıdan kullanıcıların ihtiyaçlarına yanıt veriyor. Bambu bitkisinin büyüme esnasında ürettiği bakteri, böcek ve mantarlardan koruyan salgı ve bitkinin yapısında bulunan alerjen yapı, hassas kişilerin dahi rahat bir uyku uyumasını destekliyor. Üstelik bambu yastıklar, bakteri oluşumundan kaynaklı kötü kokuların da önüne geçiyor.

Tüm bu özellikleri sayesinde bambu yastıklar, uyku için gerekli hijyenik ortamı sağlıyor ve kaliteli, keyifli bir uyku geçirmenize destek oluyor. Alerjen yapısı nedeniyle çocuklar için de gönül rahatlığıyla tercih ediliyor.

Konforlu Bir Uyku İçin Hibboux Greeny Bambu Yastık

Hibboux Greeny bambu yastık, %30 bambu ve %70 nano elyaf iç dolgusu ile yumuşacık bir his ve konforlu bir uyku vadediyor. %70 pamuk ve %30 bambudan hazırlanan saten kumaş kılıfı ise yıkanabilir özelliğiyle pratiklik sunuyor. Bambu yastığın hijyenik ve konforlu özelliklerinin tümünü barındıran Hibboux Greeny bambu yastık ile gece boyunca rahat edebilirsiniz. Yüksekliğini yatış pozisyonunuza göre ayarlayabileceğiniz ürünü size özel bir yoğunlukla kullanabilirsiniz. Ürünü inceleyerek şimdi satın alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın