Çocuk odası dekorasyonu ve çocuk yastık kılıfları

Bebek ve çocuk yatak odasının dekorasyonunu oluşturan anne – babalar, sevimli, renkli yastıklardan da destek alıyor. Çeşitli figürlerde tasarlanan ya da renkleri, desenleri ile dikkatleri üzerine çeken çocuk yastık kılıfı modelleri ile dekorasyonu nasıl güzelleştirecebileceğinize dair ipuçlarını yazımızda bulabilirsiniz.

Sadece Ona Özel Bir Yastık Kılıfı

Özellikle yenidoğan bebeklerin yataklarını süslemek için isimlerinin yazdığı yastık kılıfları ve nevresim takımları pek çok ebeveyn tarafından tercih ediliyor. Siz de çocuğunuzun adının yazdığı bir yastık kılıfı ile odasını kişiselleştirebilirsiniz. Desenli ya da düz renkli bir yastık kılıfı satın alıp üzerine incecik bir işlemeyle çocuğunuzun ismini yazabilirsiniz. “Eğer benim bu tip işlerde hiç yeteneğim yok!” diyorsanız da bir aile büyüğünden ya da terziden de destek alabilirsiniz.

Sevimli Hayvanları Odaya Taşıyacak Yastık Kılıfları

Her çocuğun favori bir hayvanı var. Hatta pek çok çocuk neredeyse bütün hayvanlara bayılıyor. Bu da çocuk odası dekorasyonunda hayvan figürlerini, desenlerini en çok tercih edilen ögelerden biri haline getiriyor. Bir ayıcık, koala, fil figürü şeklinde hazırlanan ya da çeşitli hayvan desenlerinin yer aldığı yastık kılıfları ile kombinleyeceğiniz hayvan desenli diğer aksesuarlar sayesinde odaya tatlı bir çiftlik teması kazandırabilirsiniz. Üstelik bu, küçük yaşlardan itibaren hayvan sevgisini aşılamak için de çok tatlı ve işe yarar bir yöntem olabilir.

Renkli ve Desenli Yastık Kılıfları

Çocuğunuz için onun en sevdiği renklerin yer aldığı bir oda hazırladınız. Duvarlar boyandı, aksesuarlar, halı ve perdeler seçildi. Bu odayı biraz da yastıklarla renklendirmeye ne dersiniz? Düz renkli ya da desenli fark etmez! Önemli olan onun en sevdiği, en canlı renkler arasından seçim yapmanız.

Yıldızlar, güneş, ay, su damlaları, çizgiler… Hayal gücünün sonsuzluğunu yansıtacak en renkli desenlere sahip yastık kılıfları ile odaya bir anda bambaşka bir hava katabilirsiniz. Dilerseniz fosforlu ve çok dikkat çeken renklere sahip düz renkli modelleri de tercih edebilirsiniz. Sadece birkaç renkli yastık kılıfının odayı nasıl değiştireceğine inanamayacaksınız.

Çocuk Odası Dekorasyonu Güzelleştirecek Yastık Kılıfları Hibboux’da!

Yastık kılıfı satın almak istiyorsanız size harika bir önerimiz var! Yumuşacık, pamuklu kumaştan hazırlanan Little Hibboux çocuk yastık kılıfı modelleri arasından seçim yaparak hem çocuğunuzu rahat ettirebilir hem de odasını güzelleştirebilirsiniz. Tek başına satılan ya da nevresim setleri içerisinde yer alan ürünlerden dilediğinizi seçebilirsiniz.

Hadi hemen  Little Hibboux çocuk yastık kılıfı modellerine göz atın ve seçiminizi yapın!

Bir Cevap Yazın