Misafir Havluları ile Banyo Dekorasyonunu Tamamlayın

Banyo dekorasyonunu oluşturan pek çok öge var. Bunlardan biri de havlular. Günlük kullandığınız ürünlerin yanı sıra misafir havlusu ile banyo dekorasyonunuzu nasıl tamamlayacağınızı öğrenmek için yazımızı okumaya devam edin!

Modern Bir Banyo Oluşturun

Mermer desenleri, geometrik çizgiler, tek renk tasarımlar… Modern bir banyo dekorasyonu için bu özelliklere sahip misafir havlusu modellerine göz atabilirsiniz. Görünebilir açık bir raf üzerine ya da dolap üzerine yerleştireceğiniz bu havlular ile modern bir şekilde dekore ettiğiniz banyonuzun tarzını tamamlayabilirsiniz. Yine aynı desenlere sahip aksesuarları, cam bir vazo içerisindeki tek dal bir bambu ile kombinleyerek modern tarzı daha da ön plana çıkarabilirsiniz.

Renklerin Neşesinden Faydalanın

Beyaz ya da açık renkli fayanslara, dolaplara sahip sade bir banyonuz varsa ve onu renklendirecek yollar arıyorsanız banyo aksesuarlarının yanı sıra dekoratif havlu çeşitlerinden de destek alabilirsiniz. Birbiriyle zıt renklere sahip tek renkli havluları üst üste dizmek mekana bir anda renk katacaktır. Sarı, turuncu, yeşil, kırmızı, pembe, mor… Havlu çeşitleri arasından en renkli olanları seçerek adeta bir gökkuşağı oluşturabilirsiniz. Tek renkli modellerin yanı sıra birden fazla rengin kullanıldığı seçeneklere de göz atabilirsiniz.

Ancak hatırlatalım; banyonuzu renklendirirken sadece birkaç parçanın renkli olmasına dikkat etmenizde fayda var. Örneğin renkli havlularınızın dışında renkli bir biblo ya da çiçek kullanabilirsiniz. Ancak tüm aksesuarlarınızı renkli seçerseniz göz yoran, çok da şık olmayan bir tabloyla karşılaşabilirsiniz.

Denizin Ferahlığını Banyonuza Taşıyın

Denizin, okyanusun ferahlığı banyo dekorasyonuna en çok yakışan, banyo aksesuarlarında da en çok kullanılan ögelerden biri. Siz de bu tip bir dekorasyon oluşturmak istiyorsanız beyaz, gri, mavi renklerindeki banyo havlusu modellerine yönelin. Tek renkli modellerin yanında deniz kabuğu, deniz yıldızı, okyanus, deniz hayvanları gibi desenlere sahip modeller de çok şık bir görünüm sunacaktır. Dilerseniz tek renkli ve desenli modelleri bir arada kullanarak güzel bir denge oluşturabilirsiniz.

Bir sahil kenarı havası vermek için misafir havlularınızı kum rengi bir hasır sepete yerleştirebilir, ferah kokulu, dekoratif mumlarla dolabınız üzerinde hoş bir görünüm yakalayabilirsiniz. Eğer dolabınız geniş değilse çamaşır makinenizin üst kısmını da kullanabilirsiniz.

Çiçeklerle Romantik Bir Hava Yakalayın

Evinizin genelinde romantik ve nostaljik bir hava hakimse çiçek desenleri en büyük kurtarınız olacak. Çiçek desenli havlu modelleri arasından seçiminizi yaparak hem evin sakinleri hem de misafirleriniz için hoş bir karşılama yapabilirsiniz. Havlularınızı çiçek desenlerine uyum sağlayacak nostaljik hasır bir sepete ya da tepsiye yerleştirebilir, benzer renkli yapay çiçekler, mumlar ile kombinleyebilirsiniz.

Yepyeni, çok şık havlulara sahip olmak istiyorsanız hemen Hibboux.com’u ziyaret edebilir, zevkinize uygun ürünleri hemen satın alabilirsiniz.