Yorgan ile Yatağınızı Dekore Edin

Yatak odanızın görüntüsünden sıkıldınız ancak kapsamlı dekorasyon değişikliklerine de vakit ayırmak istemiyorsanız yorganlarınızı kullanabilirsiniz. Sonbahar ve kış aylarında yatak odamıza dahil olan yumuşacık ve sıcacık uyku eşlikçilerinin yatak dekorasyonu için ne kadar etkili olabileceğini birlikte keşfedelim!

Gösterişli Bir Yatak İsteyenlere

Özellikle havaların soğumaya başladığı günlerde iki ince yorganı üst üste tek bir nevresime geçirerek kabarık, gösterişli bir yatak örtüsü olarak kullanabilirsiniz. Bambu yorgan ve elyaf yorgan gibi hafif, nispeten daha ince şekilde tasarlanan modeller bu şekilde bir kullanım için en uygun seçeneklerden. Bu iki katlı, kabarık görüntüyü daha da vurgulamak için canlı renklere sahip, büyük desenli nevresimler tercih edebilirsiniz.

Şık bir nevresim ile kaplanmış, kabarık ve hoş yorganı yatak örtüsü olarak kullanmayı tercih ederseniz yatağınızın gösterişini artırmak için yastıklardan da destek alabilirsiniz. Lüks otellerde yatağın daha iyi görünmesi için uygulanan sıralamayı deneyerek muazzam bir görüntü elde edebilirsiniz.

Standart boyutlarda, üç adet yastığı yatak başlığına yan yana yerleştirip önüne biraz daha küçük boyutlarda iki yastığı yan yana yerleştirin. Son olarak kırlent formunda küçük, kare dekoratif iki yastığı arka arkaya dizin. Yastıkların nevresim, çarşaf varsa yatak örtüsü kumaşları ile uyumlu olmasına özen gösterin. İşte, bu kadar!

Farklı Olmayı Sevenlere

Soğuk günlerde tek bir yorganı paylaşamayanlar, eşlerinin tüm yorganı sahiplenmesiyle gece boyu üstü açık yatanların bu öneriyi çok seveceğine eminiz. Hem yatağınızın farklı ve hoş bir görünüme sahip olması hem de geceleri daha rahat bir şekilde örtünmek için tek kişilik yorgan modelleri en ideal ürün.

Bunun için çarşafınızla uyumlu, birbirini tamamlayan ya da kontrast renkleriyle çok hoş bir zıtlık yaratan iki nevresim ve iki yastık kılıfı kullanmanız yeterli. İki yorganı kapladıktan sonra yan yana serip iki farklı desenin de görünmesini sağlayabilirsiniz. Dilerseniz çarşafınızla aynı renkte ince bir yatak örtüsünü yatağınızın üstüne serdikten sonra iki yorganı yatağın ucuna, yatay bir şekilde katlayarak yerleştirip hoş bir görünüm de yakalayabilirsiniz.

İster yatağınızı süslemek ister ısınmak için aradığınız tüm yorgan çeşitleri Hibboux’da sizi bekliyor. Pamuk yorgan modellerinden elyaf yorganlara, yün yorgan çeşitlerinden bambu seçeneklere kadar aradığınız tüm ürünleri Hibboux koleksiyonlarında bulabilir, hemen satın alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın