Yeni Yıla Hazırlık: Yılbaşı Ruhunu Yansıtacak Dekorasyon Önerileri

Yeni yıl yaklaşırken sizi de bir heyecan, mutluluk sarıyorsa, yılbaşı ruhunun sıcaklığını evinize yansıtmak istiyorsanız doğru yerdesiniz! Yılbaşı ruhunu yansıtacak dekorasyon önerileri için yazımızda sizi bekliyor.

Kırmızı, Yeşil ve Beyaz Renkleri Bol Bol Kullanın

Evleri ısıtan ateşin sıcaklığını yansıtan kırmızı, karın tertemiz rengi beyaz ve çam ağacı yeşili yeni yılı en iyi temsil eden renkler. Siz de bu renkleri kullanarak yatak odanıza yeni yıl ruhunu getirebilirsiniz. Bir battaniye, kırlent kılıfı, mum ya da çerçeve. Bu renkleri bir araya getirdiğiniz sürece hangi objeyi kullandığınızın çok bir önemi yok.

Doğadan Gelen Güzelliklere Yer Açın

Kozalaklar, komodinlerinizi süsleyecek minik yılbaşı ağaçları, çeşitli yeşil bitkilerden ya da çam dallarından yapılmış çelenkler, kokina olarak da bilinen ökse otu yeni yılı temsil eden doğal süsler. Bir vazo içine yerleştireceğiniz bir kokina demeti, şifonyer ya da komodin üzerine yerleştirilecek bir çam ağacı odayı bir anda ısıtıp güzelleştirebilir. Dilerseniz tüm bu bitkileri bir dekoratif tepsi içinde de kombinleyebilirsiniz.

Odanızı Mumlarla Isıtın

Mum, sadece bir aydınlatıcı değil aynı zamanda sıcaklığıyla ve ateşiyle iyi hissetmemizi sağlayan, şık bir dekoratif aksesuar. Özellikle kışın soğuk günlerinde evlere sıcacık bir atmosfer katan mumlar, yılbaşı dekorasyonun da olmazsa olmazları. Hele ki kırmızı, yeşil, beyaz ya da altın renkli ya da Noel baba, çam ağacı, Ren geyiği, kar tanesi gibi desenlere sahip olanlardan satın alırsanız odanızın havası bir anda değişecektir.

Yatağınızı Yeni Yıla Hazırlayın

Yeni yıla bir-iki ay kala evinizi süslemeye başlayanlardansanız yatağınızı da unutmayacağınıza eminiz. Yılbaşı temalı battaniye, kırlent kılıfı ya da yatak örtüleri, zihninizde bir anda odada “Jingle Bells” şarkısını çaldıracak. Bu etkiyi yatağınızı açtıktan sonra da hissetmek için yılbaşı renklerine ya da desenlerine sahip nevresim takımı modellerine de göz atabilirsiniz. Hem çift kişilik nevresim takımı hem de tek kişilik nevresim takımı modelleri arasından seçerek hem yetişkin hem de genç odalarını yılbaşına hazırlayabilirsiniz.

Mevsim ya da sezon ne olursa olsun en rahat, en konforlu, en kaliteli nevresim takımı modellerini Hibboux’da bulabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın