Battaniye Altında İzlenebilecek Yılbaşı Temalı Filmler

En güzel yeni yıl aktivitelerinden biri şüphesiz ki yumuşacık, pamuklu battaniye altında, sıcacık bir içecek ve atıştırmalıklar eşliğinde film izlemek! O halde sizi bir anda yeni yıl havasına sokacak, birbirinden keyifli yılbaşı temalı film önerilerimize mutlaka göz atın!

Grinch – 2018

Animasyon seviyorsanız en eski yılbaşı hikayelerinden biri olan Grinch’i mutlaka izlemelisiniz. Noel ve yılbaşından hiç hoşlanmayan, huysuz Grinch’in hikayesini anlatan filmi izlerken çok eğleneceksiniz. Eğer animasyon sevmiyorsanız ama Grinch’in hikayesini merak ediyorsanız 2000’li yıllarda çekilen, başrolünde Jim Carrey’nin oynadığı How the Grinch Stole Christmas’ı izleyebilirsiniz.

A Christmas Story (Bir Noel Hikayesi) – 1983

Bir Noel Hikayesi, yılbaşını nostaljik bir bakış açısıyla ekrana yansıtan, sıcacık bir film. Bir klasik haline gelen aile filmi, 40’lı yıllarda geçen bir hikayeyi anlatıyor. Ralphie’nin Noel hediyesi hayalleri etrafında gelişen hikaye sizi bir anda içine çekecek.

Klaus (Sihirli Plan) – 2019

Noel Baba’nın hikayesine farklı bir yerden bakmaya ne dersiniz? 2019 yapımı animasyon film, bir oyuncakçı ve postacıyı iyilik dolu bir amaç uğruna bir araya getiriyor. Onların sıcacık dostluk hikayesini hızı hiç kesilmeyen bir tempoda izleyeceksiniz.

Elf – 2003

Noel Baba’nın küçük yardımcıları arasına karışan bir insanın hikayesini anlatan Elf, popüler yılbaşı filmlerinden. İnsan olduğunu öğrenip babasını bulmaya çalışan Buddy’nin başına gelenler sizi hem güldürecek hem düşündürecek.

It’s a Wonderful Life (Şahane Hayat) – 1946

Dramdan vazgeçemiyorsanız Şahane Hayat tam size göre bir yılbaşı filmi. Tüm zamanların en iyi 100 Amerikan filmi arasında da yer alan yapım, Charles Dickens’in Bir Noel Hikayesi’nden de esintiler taşıyor.

Love Actually (Aşk Her Yerde) – 2003

“Yılbaşında aşk başkadır” diye düşünüyorsanız bu film önerimiz size gelsin. Aşk Her Yerde, yılbaşına 1 ay kala İngiltere’de hayatı kesişen sekiz çiftin aşklarını konu alıyor. Sevgilinizle birlikte battaniye altında seyredecek romantik bir film arıyorsanız Aşk Her Yerde en uygun filmlerden biri.

İzleyecek filmler belli oldu. Sıra battaniye altına girip istediğiniz filmi izlemekte. Bu kış, hem uyurken hem de film keyfi yaparken kullanacağınız yepyeni bir battaniye arıyorsanız Hibboux’nun Tufty battaniye ve diğer battaniye modelleri arasından seçim yapabilirsiniz. Battaniye fiyatları arasında karşılaştırma yaparak sizin için en uygun ürünü satın alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın