Hibboux Terletmeyen Yastık İle Konforlu Geceler

Konforlu uykunun başrol oyuncularından biri şüphesiz ki yastık. Özellikle terlediği için uykusu bölünen, en ufak tozda hapşırmaya başlayan hassas bünyeler için doğru yastık seçimi büyük önem taşıyor. Siz de deliksiz bir uykunun olmazsa olmazı yastık seçimi konusunda titizseniz bu yazımızda yer alan terletmeyen yastık modelleri tam size göre!

Her bireyin eşsiz olduğu bilinciyle tasarımlarına yön veren Hibboux, müşterilerinin ihtiyaçlarına eksiksiz çözümler sunmak için ürünlerinde pek çok farklı malzemeyi en uygun şekilde bir araya getirmeye devam ediyor. İşte Hibboux’nun terletmeyen yastık seçenekleri:

Woozy Yıkanabilir Kılıflı Yün Yastık

Woozy yıkanabilir kılıflı yün yastık ürününde yastık kumaşı için %100 pamuk kullanılırken dolgu malzemesi olarak %100 Woolmark onaylı yün dolgu tercih ediliyor. Yün, yapısı itibariyle vücut ısınızın çevresel değişikliklerden etkilenmesini engelliyor. Aynı zamanda sağlam ve dayanıklı yapısı sayesinde uzun yıllar boyunca formunu kaybetmeden orijinalliğini koruyabiliyor.

Woolmark onaylı yünler dünyanın en rahat yünü olarak kabul ediliyor. Woozy yastıklarda tercih edilen bu yün dolgu sayesinde dört mevsim kaliteli uykunun tadını çıkarabilirsiniz. Aynı zamanda uluslararası platformda kabul görmüş en önemli sertifika olarak bilinen OEKO-TEX® kriterlerine uygun malzeme kullanımı Woozy yastıkların çevre standartlarına uygun üretildiğini gösteriyor.

Woozy terletmeyen yastıklar çıkarılabilir ve makinede yıkanabilir kılıfları sayesinde temiz ve ferah bir uyku deneyimi vadediyor. Ayrıca, yastıkların boyu yatış pozisyonuna ve kişisel tercihe göre ayarlanabiliyor.

Breeze Yıkanabilir Kılıflı Yastık (TENCEL™)

Tüm ihtiyaçlara kapsamlı bir çözüm sunan bu modelde %100 TENCEL™ Lyocell kumaş, %30 TENCEL™ Lyocell ve %70 nano elyaf dolgu kullanılıyor. Benzersiz yumuşak dokusu yanı sıra TENCEL™ Lyocell kumaşı bakteri oluşumunun önüne geçmeyi hedefliyor. Pürüzsüz elyaf yüzeyi sayesinde nemi cildinizden uzaklaştırarak uyku boyunca vücut ısınızın aynı kalmasına yardımcı oluyor.

Konforlu ve lüks bir uyku deneyimi vadeden Breeze yastıklar, aynı zamanda çevreye duyarlı bir üretim sürecinden geçiyor. Bu model yıkanabilir kılıfı sayesinde de titiz kullancıların beğenisini kazanıyor.

Greeny Bambu Yıkanabilir Kılıflı Yastık

Hibboux’nun Greeny Bambu yastıklarında hem kumaş hem de dolgu malzemesi olarak kullanılan bambu, yapısı gereği doğal bir antialerjen görevi görüyor. Bu sayede alerjik bünyeler için bulunmaz bir alternatif olmakla birlikte terletmeyen bebek yastığı arayışında olan ebeveynler için de bir numaralı seçenek olmaya aday gösteriliyor.

%30 bambu ve %70 pamuk karışımlı kumaşa sahip Greeny yastıklar, doğal elyaf içeriği ile birlikte benzersiz bir yumuşaklık sağlarken baş ve boyun bölgenizi de nazikçe destekliyor. Çevre dostu üretimi, yıkanabilir kılıfı ve yatış pozisyonuna göre ayarlayabileceğiniz yüksekliği sayesinde temiz ve kişiselleştirilmiş bir uyku deneyimi sunuyor.

Soft Flannel Yıkanabilir Kılıflı Pamuk Yastık

Soft Flannel yastıklar, yapılarındaki pamuk kumaş ve dolgu sayesinde teninizi nazikçe sararken hava geçirgen özelliği ile de cildinizin nefes almasını sağlıyor. Standart sentetik elyafların aksine uykunuzda sizi bunaltmadan ferah bir dinlenme deneyimi sunuyor.

Doğaya karışabilen yapısı ile bilinen pamuk geri dönüştürülebilir çevre dostu bir seçenek olarak karşımıza çıkıyor. Aynı zamanda uzun süre kullanıma bağlı aşınmalara oldukça dayanıklı yapısı sayesinde yıllar boyu rahat kullanımı garanti ediyor. Diğer modeller gibi yıkanabilir kılıfa sahip olması ve yükseklik ayarlama seçeneği ile Soft Flannel yastıklar her daim hijyenik ve konforlu uykunun en önemli destekçisi!

Konforlu ve şık bir uyku deneyimini çevre dostu ve hassas bir bakış açısıyla birleştiren Hibboux, yastık kategorisinde sunduğu geniş ürün yelpazesiyle sizleri bekliyor! Hibboux terletmeyen yastıkları ile kaliteli uykuya ulaşmak artık çok kolay.

Bir Cevap Yazın