2022’ye Hazırlık Yılbaşı Süslemesİ Fİkİrlerİ

Evinizi yeni yıla hazırlamak için yeni yılbaşı süslemesi fikirlerine ihtiyacınız varsa doğru yerdesiniz. Evinizi 2022 yılbaşına hazırlayacak yılbaşı süslemeleri fikirleri yazımızda!

Hedİyeler İçİn Sevİmlİ Çoraplar

Yılbaşı denince aklımıza ilk şeylerden biri de filmlerden, kitaplardan aklımızda kalan, şömineler üzerine asılı renkli, kocaman çoraplar. Bu yıl birbirinize aldığınız hediyeleri asmak için kocaman çoraplar örebilir ya da keçeden çoraplar dikebilirsiniz. Bu çorapları renkli ponponlar, düğmeler, boncuklar ile süsleyebilirsiniz.

Dİlek Kavanozları

Eviniz için yılbaşı dekorasyon ürünleri yapmak isterseniz dilek kavanozları hazırlayabilirsiniz. Bunun için cam kavanozları kırmızı ve yeşil renkli cam boyaları ile boyayın. Boyama yaparken kavanozun bir yüzünde, çam ağacı şeklinde şeffaf bir alan bırakın. Kolay olması için bir kağıdı Noel ağacı şeklinde kesip kavanoza yapıştırabilir, etrafını boyadıktan sonra kağıdı çıkarabilirsiniz. Ardından kavanozun boyalı kısımlarını dilediğiniz şekilde süsleyip kavanozun içine bir mum yerleştirin. Dilek kavanozunuz hazır!

Kurabİye Kalıplarından Süsler

Yılbaşını temsil eden pek çok farklı figürdeki kurabiye kalıplarını sadece mis kokulu zencefilli kurabiyeler yapmak için değil evinizi süslemek için de kullanabilirsiniz. Bu kalıpları renkli kurdeleler, paket kağıtları, küçük çanlar, kokinalar ile süsleyerek evin çeşitli yerlerine asabilirsiniz.

Yılbaşı Çelengİ

Pek çok yerde hazır yılbaşı çelenkleri satılsa da bu yıl kendi çelenginizi hazırlayabilirsiniz. Üstelik kendi hazırladığınız çelengi dilediğiniz süslerle, evinize uyacak şekilde tasarlayabilirsiniz. Dekoratif Noel baba figürleri, çam dalları, kırmızı, yeşil kurdeleler, kozalaklar ve daha pek çok aksesuar ile çelenklerinizi süsleyebilirsiniz.

Noel Kartından Yılbaşı Ağacı

Yılbaşı ağacını koyacak kadar geniş bir alanınız yoksa, evinizde dilediğiniz bir duvara yılbaşı kartlarından bir ağaç yapabilirsiniz. Bunun için duvarın en aşağı kısmına, duvarınızın genişliğine göre 10, 8, ya da 6 adet kart yapıştırın. Bu kartların üzerine sağ ve soldan iki kart eksilterek bir sıra halinde yeni kartlar dizin. Elinizde iki kart kalana kadar bu işlemi sürdürün. Son iki kartın üzerine bir yıldız ya da Noel Baba dekor kartı, objesi yapıştırın. Kartlardan yılbaşı ağacınız hazır! Bu ağaç için kartlarınızı farklı farklı temalarda seçebilir ya da tek bir renk ve tema üzerinden de ilerleyebilirsiniz.

Yılbaşı süslemeleriniz hazırsa hediyelerinizi de hazırlamaya başlayabilirsiniz. Sevdikleriniz için birbirinden özel ve kaliteli Hibboux ev tekstili ürünleri arasından seçim yapabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın