Sadece Yatak Örtüsü ile Uygulanabilecek Dekorasyon Önerileri

Yatak odanızı yenilemek ve dekore etmek için yüksek bir bütçe ayırmak istemiyorsanız size harika bir haberimiz var! Sadece yatak örtüsü takımınızı değiştirerek uygulayabileceğiniz dekorasyon önerilerimize mutlaka göz atın!

Beyaz Yatak Örtüsü ile Ferah Bir Oda Yaratın

Beyazın aydınlatıcı etkisini yatak odanızın merkezinde kullanmak çok daha ferah bir dekorasyon oluşturmak için oldukça etkili. Bembeyaz bir yatak örtüsü takımı satın alarak hatta bu örtüyü ekstra beyaz kırlentler ile destekleyerek çok şık, ferah bir dekorasyon yaratabilirsiniz.

Duvarlarınızı ve Yatak Örtünüzü Kombinleyin

Duvar rengi ile aynı renkte yatak örtüsü kullanmak dekorasyon dergilerinde sıkça karşımıza çıkan pratik ve çok şık bir dekorasyon uygulaması. Yastık kılıfı ve nevresim takımı ya da yatak örtünüzü duvarlarınızla aynı renkte seçerek kusursuz bir kombin oluşturabilirsiniz. Eğer bir duvarınız koyu ya da dikkat çekici bir renkle boyandıysa diğer duvarlarınız açık renkli ise yatak örtünüzü koyu renk duvarınızla eşleştirebilirsiniz.

Saçaklı Yatak Örtüleri ile Bohem Tarzı Güçlendirin

Bohem dekorasyon tarzı favorinizse kenar kısımlarında saçaklar bulunan yatak örtüleri tam size göre. Özellikle doğal dokulu, müslin ve kenarları saçaklı yatak örtülerini tercih ederek yatak odanıza bohem tarzda bir dokunuş katabilirsiniz.

Doğanın Güzelliğini Yatağınıza Taşıyın

Yatak odası hepimiz için bir sakinleşme ve dinlenme alanı. Bu nedenle yatak odasında doğanın sakinleştirici renklerini, desenlerini kullanmak da oldukça popüler. Siz de yatak örtünüzü seçerken doğanın renklerinin ya da desenlerinin kullanıldığı modelleri tercih edebilirsiniz.

Yatak Örtüsü Yerine Battaniye ile Kullanın

Modern ve spor tarzda bir yatak odası dekorasyonunuz varsa yatak örtüsü yerine şık battaniyelerini kullanabilirsiniz. Özellikle pamuk yatak örtüsü tercih edenler yumuşacık battaniyelerin dokusunu ve etkisini çok sevecek. Dilerseniz ince dilerseniz kalın formlu battaniyeleri tercih ederek yatağınızın görünümünü güzelleştirebilirsiniz. Battaniyeleri yatağınızın tamamı yerine yatak örtünüzün üzerine, yatağınızın ayak ucuna da serebilirsiniz.

Siz de hayalinizdeki dekorasyonu oluşturmak için dilediğiniz tarzda çift kişilik yatak örtüsü ve tek kişilik yatak örtüsü modellerine göz atabilirsiniz. Yatak odanızın dekorasyonunu güzelleştirecek tüm uyku aksesuarları ve ev tekstili ürünlerini Hibboux ’da bulabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın