Hem Şık Hem Konforlu! Comfy Battaniye ile Tanışın

Eviniz için yeni bir battaniyeye mi ihtiyacınız var? O halde farklı şekillerde kullanabileceğiniz, hem şık hem de konforlu Hibboux Comfy battaniye ile tanışın!

Comfy Battaniye Özellikleri

%60’u pamuk, %40’ı akrilik malzemeden hazırlanmış Comfy battaniye, yumuşacık dokusuyla konforunuzu garantiliyor. Metrekare başına 450 gramlık dokumaya sahip ürün, kalın battaniye kategorisinde yer almaz. Ancak televizyon karşısında, bir şeyler okurken ya da dinlenirken üzerinize alabileceğiniz, sizi sıcacık saracak bir battaniyedir. Yumuşak bir yüzeye sahip olan battaniyenin tüylü yüzü kaşındırma, batma gibi sorunlara yol açmaz.

Comfy battaniye, OEKO-TEX® sertifikasına sahip bir üründür. Bu sertifika, en önemli ekolojik kalite sertifikasıdır. Comfy battaniye, zararlı maddeler içermediğinden ve sağlığa zarar vermeyen bir yapıya sahip olduğundan bu sertifikayı alma hakkını kazanmıştır.

Doğal malzemesi ile öne çıkan ürün, Türkiye’de üretilmiştir. 150×200 ölçülerinde tek kişilik battaniye, 200×200 ölçülerinde çift kişilik battaniye olarak satışa sunulur. Navy Gray ve Green Beige olmak üzere iki renk seçeneği mevcuttur.

Comfy Battaniye Nasıl Kullanılır?

Soğuk günlerin en yumuşak eşlikçisi Comfy battaniye, hem battaniye hem de dekoratif bir öge olarak kullanılabilir. Özel gri ve yeşil renkleri ile farklı dekorasyonlara uyum sağlayabilecek Comfy battaniye modelleri, şık çoban dikişi detayları, açık ve koyu renklerde kullanım imkanı sunan çift taraflı tasarımları ile öne çıkar. Tüm bu özellikleri sayesinde Comfy battaniye yatak örtüsü ya da koltuk örtüsü olarak da tercih edebilir.

Siz de Comfy battaniyenizi farklı şekillerde kullanmak istiyorsanız önce “Battaniye Koltuk Örtüsü Olarak Nasıl Kullanılır?” ve “Battaniye Yatak Örtüsü Olarak Kullanılır mı?” içeriklerimize göz atabilirsiniz. Ardından dekorasyonunuz ile uyumlu olacak Comfy battaniyeyi seçebilirsiniz.

Comfy Battaniye Bakım Önerileri

Comfy battaniye, maksimum 30 derecede, çamaşır makinesinde yıkanabilir. Ancak ütülenmez, temizliğinde ağartıcı madde kullanılamaz ve tamburlu kurutma makinelerinde kurutulamaz. Comfy batteniyenizi dilerseniz kuru temizlemeye de verebiir, dilerseniz bu koşullara uygun olarak evinizde yıkayabilirsiniz.

30 gün deneme, 2 yıl garanti avantajlarıyla satışa sunulan Comfy battaniye ürününü Hibboux güvensi ve kalitesi ile hemen satın alabilirsiniz!

Bir Cevap Yazın