Evinize Baharı Getirecek 5 Ev Dekorasyon Önerisi

Kışın kalın kumaşlı tekstil ürünleri, kış renkleri ve kışa yakışan dekorlar ile süslediğimiz evimizi bahara hazırlama vakti geldi. Yazımızı okuyarak bahara yakışır, evinize bahar getirecek ev dekorasyon önerilerimizi inceleyebilirsiniz.

Orta Sehpanızı Çiçeklerle Donatın

Oturma odası ya da salonunuzun merkezinde yer alan orta sehpa üzerine yerleştireceğiniz rengarenk bahar çiçekleri, evinize bir anda bahar havası getirecek. Eğer canlı çiçeklere bakma konusunda kendinize güvenmiyorsanız gerçek görünüme çok yakın yapay çiçeklerden de hoş bir buket oluşturabilir, şık bir vazo içerisinde orta sehpanıza yerleştirebilirsiniz. Böylece çiçekleri sık sık değiştirmediğiniz için daha pratik bir kullanım olacaktır.

Halılarınızı Renkli Kilimler ile Değiştirin

Kışın evinize sıcaklık katan kalın halıları ya da peluşları bahar geldiğinde yıkatıp kaldırın ve yerine incecik, renkli kilimler serin. Evinizi bu renkli ve incecik kilimler sayesinde bir anda daha canlı hale getirebilir, odalarınıza bahar havası getirebilirsiniz.

Yatak Örtülerinizi ve Nevresimlerinizi Renklendirin

Evinize bahar havasını getirmek için sadece salon dekorasyon uygulamaları yeterli değil. Yatak odanızda da baharı yaşamak için çiçek desenleriyle süslü, renkli yatak örtülerini ya da nevresimleri tercih edebilirsiniz.

Balkonunuza Yeni Aksesuarlar Ekleyin

Bahar demek çiçeklerin doğuşu demek. O halde teras, bahçe ya da balkon dekorasyon uygulamalarında da harekete geçmenin tam vakti. Renkli saksılar, şık çiçeklikleri ortaya çıkarıp yeni çiçekler dikerek balkon, teras ya da bahçelerinize renkli bir görünüm kazandırabilirsiniz.

Duvarlarınızı Süsleyin

Duvar dekorasyon uygulamaları ile mekanların görünümünü bir anda değiştirebilirsiniz. Bahar döneminde evinize yeni bir hava katmak içinse çok geniş olmayan bir alanı örneğin bir kolonu renkli, desenli bir duvar kağıdı ile süsleyebilir, raflarınızı renkli çiçekler, ev süsleri ile hareketlendirebilirsiniz.

Dekoratif Objelerden Destek Alın

Baharı karşılamak ve evinize bahar getirmek için yüksek maliyetli değişimler yapmanıza gerek yok. Zarif ve renkli ev aksesuarları kullanarak hayalinizdeki görünümü oluşturabilirsiniz. Mutfak masanızın ya da tezgahınızın üzerine renkli bir kase içinde sapsarı limonları yerleştirerek, komodininize renkli bir vazo koyarak, renkli ve desenli mumlar tercih ederek, kısacası küçük ama renkli dekoratif objeler kullanarak evinize baharı getirebilirsiniz.

Güneşin Rengini Evinize Taşıyın

Kışın bitmesiyle gücünü artıran güneşin güzelliğini, enerjisini evinize taşımak için bahar dekorasyonunuza bol bol sarı renkli aksesuar ve ev tekstil ürünü ekleyebilirsiniz.

Evinize baharı getirecek ipuçlarını öğrendiniz. Sıra uyku kalitenizi artıracak ve baharı getirecek ev tekstili ürünlerini seçmekte. Bunun için Hibboux ürünlerine göz atabilir, sizin için en uygun ürünleri Hibboux’da bulabilirsiniz. 

Bir Cevap Yazın