Yatak Odası Dekorasyonunu Yastık ile Renklendirin

Minimalist tasarımlar mı hoşunuza gidiyor yoksa oryantalist detaylar mı? Yatak odası dekorasyonunda ister sadelikten yana olun, isterseniz de geleneksel motiflerle zenginleşen bir tarzı benimseyin; doğru yastık seçimleriniz ile odanızın havasını bir anda değiştirebilirsiniz. Yalnızca dekoratif amaçla kullanabileceğiniz yastıkların dışında hem uyurken tercih edebileceğiniz hem de odanıza şıklık katacak özelliklere sahip ürünleri Hibboux’ta bulabilirsiniz. Gelin, seçeceğiniz ürünlerle yatak odanızda nasıl farklılıklar yaratabileceğinize birlikte bakalım…

Yatak Odasında Vakit Geçirmeyi Sevenlere

Bazen film izlemek, kitap okumak ya da uğraştığınız hobiye vakit ayırmak için salon yerine yatak odanızda kalmayı tercih edebilirsiniz. Hatta bazen çalışmak için de yatak odasına geçmeniz gerekebilir. Bu gibi durumlarda sırtınızı rahatlatmak ve ideal oturuş pozisyonunuzu koruyabilmeniz için ortopedik yastık modellerini kullanabilirsiniz. Yıkanabilir kılıflı olanları seçerseniz, kullandığınız yatak örtüsü ile uyumlu olacak şekilde ve belli aralıklarla değiştirebilir; yatak odanızda canlılığı yakalayabilirsiniz.

Hassas Ciltler İçin

Yatağınızın içinde boyun yastığı olarak kullanacağınız yastıkları gün boyunca isterseniz yatak başına yaslayarak, yanına da birkaç kırlent takviyesiyle dekore edebilir ve böylece odanızı renklendirebilirsiniz. Kontrast renkleri bir arada tercih edebileceğiniz gibi tek renk ve tonlarından oluşan bir yastık grubu da yaratabilirsiniz. Hassas cilde sahipseniz elyaf yastık modelleri sizin için daha uygun olacaktır. Çevre dostu üretim anlayışı ile üretilen, alerjik reaksiyonlara sebep olan toz ve benzeri oluşumları engelleyen özel yastıklar tam size göre!

Küçük Odalara Özel

Eğer yatak odanız küçükse ve daha ferah, daha büyük görünmesini istiyorsanız çizgili yastık kılıfları imdadınıza koşar. Düz, açık renk bir yaka örtüsü üzerine konumlandırabileceğiniz dikdörtgen formdaki yastık modellerini renkli ve ince çizgili yastık kılıfları ile sergilemek iyi bir fikir olacaktır. Yastıkları sadece yatak üzerinde kullanmak zorunda da değilsiniz. Köşeye koyacağınız bir sandalyenin ya da iki kolon arasında oluşturduğunuz rafların üzerine de dekoratif amaçlı küçük yastıklar serpiştirebilirsiniz.

Farklı Dokular Bir Arada

Yatak odanıza daha enerjik, dinamik, hareketli bir hava katmak istiyorsanız, gerek yatak üzerinde gerekse de tekli koltuk üzerinde farklı dokularda yastıklar kullanabilirsiniz. Kadife, ipek ya da visco yastık seçeneklerini yine farklı boyut ve şekillerde tercih ederseniz ortama göz yormayan bir canlılık gelecektir. Bütçenize uygun yastık fiyatları için Hibboux Yastık koleksiyonuna hemen şimdi göz atabilirsiniz. Kolay temizlenen, uykuya rahat dalmanızı destekleyen, çevre dostu, terletmeyen özelliklerdeki yastık modellerini keşfetmek için geç kalmayın.   

Bir Cevap Yazın